Życie i praca polskiego pilota Qatar Airways
Blog > Komentarze do wpisu
Wydarzenia marcowe

Oj sie działo ostatnio, oj działo! Ale - po kolei. Marzec był dla naszej gromadki szalonym miesiącem - miałem sporo pracy a na dodatek byli u nas goście, tak wiec zapieprz był taki, że nie było kiedy przysłowiowych taczek... O części z nich wspomnieliśmy już poprzednio, opowiem zatem co działo sie później.

W niedziele 25-go na zaproszenie naszej Ambasady bylismy na garden party w Sheratonie z okazji 50-cio lecia Unii Europejskiej.

Spotkanie zorganizowane przez ambasadę Niemiec (które mają obecnie przeydenturę - chyba tak to sie nazywa) we współpracy z ambasadami krajów unijnych. Honorowa rola przypadła naszej córci Julii - była chorążynią (chyba tak - facet to chorąży, no to kobitka jak?)

czyli trzymała polską flagę przy wejściu przy witajacych gości Ambasadorach, a następnie wraz z nimi przeszła pod podium:

Po wysłuchaniu przemówień ambasadora Niemiec i Kanclerz Merkel (z taśmy) - krótkich na szczęście, odegrano Odę do Młodości (w za bardzo spokojnym tempie jak na mój gust) zaczęła sie część nieoficjalna czyli - bankiet. Jak zawsze w Sheratonie - super jedzenie, a do tego wino i piwo. Mieliśmy okazję spotkać starych znajomych i poznać nowo przybyłych Polaków. Atmosfera pikniku udzielała się wszystkim i już około północy poszliśmy do domu ;).

Szkoda, że to tak tylko co 50 lat!!

Następnego dnia poszliśmy wraz ze znajomymi na "Mamma mia" czyli musical do muzyki Abby - ale o tym to już "konkurencja" pisała (i nie tylko ;) - Sylwia - całuski!). Naprawdę super przedstawienie, z którego publiczność wychodziła roztańczonym krokiem.

A może tylko my tacy spragnieni dobrej rozrywki?

poniedziałek, 02 kwietnia 2007, piotr.smietana

Polecane wpisy

  • NDIA

    ...czyli New Doha International Airport, a od kilku tygodni oficjalnie - Hammad International Airport. Nowe lotnisko w Doha, hub naszej linii, kod ICAO: OTHH, k

  • Qatar Airways w Warszawie!!

    NARESZCIE!! Po kilkuletnich (!) plotkach w końcu stało się - moja firma zawita nad Wisłę!! Od 5 grudnia, początkowo 4 razy w tygodniu, na samolocie A320. Na pe

  • Jet ski time!!

    Powoli kończy się chłodny sezon w Doha, chociaż jeszcze w zeszłym tygodniu nad Dohą była potężna burza, niebo było zachmurzone, a temperatura nocą spadła do +13

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: medevacs, *.icpnet.pl
2008/01/05 01:24:48
Coż, ja w tej ambasadzie nie byłem, jednak skoro mowa o Unii to raczej odegrano Odę do RADOŚCI, a nie młodości :)

Pozdrawiam, świetny blog!
Napisz do Nas!


Liczba wizytZobacz Księgę Gości

Odwiedziłeś Nas? Masz Uwagi? Będzie Nam miło jeśli dopiszesz się do Księgi Gości


Locations of visitors to this page
Pisz swój dziennik w Internecie
Blog należy do Syndykatu Blox.pl